Zvolte si svůj Mac

Jsme prestižní servis všech typů počítačů Mac, iMac, MacBook i Mac Mini v centru Prahy 2 v ulici Ječná 22. Macy expresně opravujeme do 24hodin i na počkání, kvalitně a za příznivé ceny. Poskytujeme bezplatnou diagnostiku závady. Nemáte čas k nám přijet? Nabízíme i kurýra zdarma který přiveze i odveze vaše Apple zařízení.

(Jak poznám jaký mám model?)

Je více způsobů, jak zjistit model Vašeho Macu


Pro správnou orientaci jsou pořeba 2 základní informace:

  • Název modelu (například: MacBook Air)
  • Rok výroby (například: Late 2011)

Způsoby zjištění:

  1. Na zadní straně Vašeho MacBooku je natištěný název Vašeho Macu a rok výroby. V tomto případě MacBook Pro 2012. V případě že název neznáte, bude potřeba sériové číslo. Je napsáno jako poslední viz. obrazek níže. Klikněte na odkaz zde a přepište sériové číslo do vyhledávače.
  2. Druhý zpúsob je v nastavení. Klikněte na jablíčko v levém horním rohu a následně na „O tomto Macu“

  3. Další způsoby zjištění: Na dodací krabici a na účtence.

Obecné rady a služby

O nás

Jsme prestižní a expresní Apple servis v Praze 2 sídlící blízko stanic metra I. P. Pavlova a Karlovo náměstí. V serivsu si můžete nejen nechat opravit vaše Apple zařízení za příznivé ceny, ale také nechat upgradovat a zrychlit váš Mac. Zdarma vám doporučíme nejefektivnější způsoby jak dostat z vašeho Maca maximum. Na opravy používáme originální díly a díly nejkvalitnějších značek. Opravy jsou rychlé (většinou do 24 hodin). Pokud máte Apple, navštivte nás v centru Prahy, rádi vám poradíme a pomůžeme. Nabízíme bohatý výběr příslušenství pro MacBook, MacBook Air, MacBook Pro a všechny tipy iPhone, iPad i iPod. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, rádi vám s čímkoliv pomůžeme.

Rychlá a poctivá diagnostika Zdarma(pouze v případě opravy)

Po doručení vašeho Macu do TheMac sevisu provedeme diagnostiku na počkání. V případě že je závada složitá, převezmeme váš Mac a většinou během několika hodin (ještě ten samý den) vás budeme kontaktovat ohledně výsledků diagnostiky. Váš Mac prohlédneme/otestujeme (zdarma s každou opravou) a zavazujeme se k pravdivému a čestnému určení závady. Sdělíme vám veškeré závady a projednáme možná řešení opravy. Určíme přesnou a adekvátní cenu za opravu, případně i doporučení ohledně zrychlení a upgradování vašeho Macu budete-li si přát. Zeptejte se na možnosti upgradu.

Kurýr zdarma po celé ČR

Objednejte si u nás kurýra, který zdarma vyzvedne vaše zařízení a dopraví ho k nám, nebo rovnou zašlete vaše zařízení sami a my vám jej na naše náklady zašleme zpět. Po Praze kurýr vyzvedne/dopraví vaše zařízení zdarma do dvou hodin od objednání/odeslání. Po ČR zdarma do druhého dne. Při přijetí vašeho Macu provedeme diagnostiku (zdarma s opravou). Než se budeme pouštět do jakýchkoliv zákroků, budeme vás hned po zjištění závady kontaktovat a prokonzultujeme všechna možná řešení problémů a celkovou cenu opravy. Sjednejte si kurýra zdarma po telefonu či e-mailem. Napište nám adresu a den vyzvednutí.

Schválení a Průběh opravy

Po diagnostice se sami rozhodnete, pro kterou z oprav nebo řešení jste se rozhodli. Nebudeme provádět nic bez vašeho schválení. V případě, že se provádí více oprav najednou, celková cena se automaticky výrazně snižuje. Většinu oprav provádíme během 24 hodin od schválení opravy. Jestliže se po diagnostice rozhodnete nevyužít žádných z našich služeb, bude účtována částka 490,- Kč (s DPH) za diagnostiku a manipulaci.

Záruka na veškeré opravy

Na veškerý servis mají naši zákazníci 6 měsíců až 3 roky záruku (záleží na typu opravy viz. konkrétní opravy) I po skončení záruční lhůty TheMac, mají zařízeni našich zákazníků podporu do budoucna. Vážíme si vás a proto je s námi vaše Apple zařízení v bezpečí.