O nás

Jsme prestižní a expresní Apple servis, kde si můžete nejen nechat opravit vaše Apple zařízení za příznivé ceny, ale také nechat upgradovat a zrychlit váš Mac. Zdarma vám doporučíme nejefektivnější způsoby jak dostat z vašeho Maca maximum. Na opravy používáme originální díly a díly nejkvalitnějších značek. Opravy jsou rychlé (většinou do 24 hodin). Pokud máte Apple, navštivte nás v centru Prahy, rádi vám poradíme a pomůžeme. Nabízíme bohatý výběr příslušenství pro MacBook, MacBook Air, MacBook Pro a všechny tipy iPhone, iPad i iPod. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, rádi vám s čímkoliv pomůžeme.

Rychlá a poctivá diagnostika Zdarma

Po doručení vašeho Macu do TheMac sevisu provedeme diagnostiku na počkání. V případě že je závada složitá, převezmeme váš Mac a většinou během několika hodin  (ještě ten samý den) vás budeme kontaktovat ohledně výsledků diagnostiky. Váš Mac prohlédneme/otestujeme (zdarma s každou opravou) a zavazujeme se k pravdivému a čestnému určení závady. Sdělíme vám veškeré závady a projednáme možná řešení opravy. Určíme přesnou a adekvátní cenu za opravu, případně i doporučení ohledně zrychlení a upgradování vašeho Macu budete-li si přát. Zeptejte se na možnosti upgradu.

Kurýr zdarma po celé ČR

Objednejte si u nás kurýra, který zdarma vyzvedne vaše zařízení a dopraví k nám, nebo rovnou zašlete vaše zařízení sami a my vám jej na naše náklady zašleme zpět. Po Praze kurýr vyzvedne/dopraví vaše zařízení zdarma do dvou hodin od objednání/odeslání. Po ČR zdarma do druhého dne. Při přijetí vašeho Macu provedeme diagnostiku (zdarma s opravou). Než se budeme pouštět do jakýchkoliv zákroků, budeme vás hned po zjištění závady kontaktovat a prokonzultujeme všechna možná řešení problémů a celkovou cenu opravy. Sjednejte si kurýra zdarma po telefonu či e-mailem. Napište nám adresu a den vyzvednutí.

Schválení a Průběh opravy

Po diagnostice se sami rozhodnete, pro kterou z oprav nebo řešení jste se rozhodli. Nebudeme provádět nic bez vašeho schválení. V případě, že se provádí více oprav najednou, celková cena se automaticky výrazně snižuje. Většinu oprav provádíme během 24 hodin od schválení opravy. Jestliže se po diagnostice rozhodnete nevyužít žádných z našich služeb, bude účtována částka 490,- Kč (s DPH) za diagnostiku a manipulaci.

Záruka na veškeré opravy

Na veškerý servis mají naši zákazníci 6 měsíců až 3 roky záruku (záleží na typu opravy viz. konkrétní opravy) I po skončení záruční lhůty TheMac, mají naši zákazníci podporu do budoucna. Vážíme si vás a proto je s námi vaše Apple zařízení v bezpečí.